Çelik Hasır Fiyatları

Çelik Hasır Fiyatları olarak hizmet veren web sitemiz AVANTAJ DEMİR SANAYİ TİCARET A.Ş’ ye aittir. Uzun yıllardan beri edindiği e-satış ve e-hizmet tecrübesini artık www.celikhasirfiyatlari.com alan adında da vermek üzere sitemizi hizmet açmış bulunmaktayız.

Sitemizi üç adımda sipariş vermek üzere tasarladık. Talep etmiş olduğunuz ürünün adet miktarını girerek anında sipariş oluşturabileceksiniz. Kolay ve anlaşılır sipariş modülü ile siparişiniz stok kontrolü yapılmak üzere sistemimize düşmektedir. Neredeyse yüzde yüze yakın hazır stok depomuz ile siparişinizi hazırlayıp kendi aracınız yada nakliyeciniz ile aldırabilirsiniz.

Araç bulamama durumunda ise sürekli çalışmış olduğumuz ambarlar ile siparişinizi sizlere ulaştırmaktayız. Çalışmış olduğumuz ambarlardaki araçların ayrıca damper özelliği de bulunmaktadır. İndirme sırasında ekstra vinç yada forklift maliyetine karşı damperli araç talep edebilirsiniz. 

Her gün satış ağına yeni web siteleri katan AVANTAJ ÇELİK sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata temin etme hedefiyle büyümektedir.

Firmamız zorlaşan bu ticari şartlarda doğru ürünü sunma adına özgün içeriklerini ve fotoğraflarını kullanmaktadır. Tüm sitelerimizin ortak bir tasarımda buluşmaktadır. Tasarım ilkemiz istenilen ürünü doğru teknik bilgilerle anlatabilmek ve fotoğraflayabilmektir. 

CelikHasirFiyatlari.com